Yaşam

Bloodborne Filmi Hazırlanıyor

Görünüşe göre Sony Pictures bir Kanla bulaşan film üzerinde çalışıyorum. Sızdırılan bilgilerde çok fazla bilgi yok ancak görünüşe göre senarist ve yapımcı bulunmuş. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Korku Filmi Serisi Scream Oyun Uyarlaması İle Geliyor


Bloodborne Filmi İçin Hazırlıklar Yapılıyor

Bloodborne, PlayStation markasının en güçlü oyunlarından biridir. Öyle ki PC kullanıcılarının bile hayalidir diyebiliriz. Şimdilik Epic Games ve Steam mağazalarına gelip gelmeyeceği belli değil ancak görünen o ki Sony Interactive Entertainment’ın oyunla işi bitmemiş. Bir söylentiye göre Bloodborne filmi hazırlık aşamasında.

Sektörün önde gelenlerinden Daniel Richtman’ın yayınladığı rapora göre Sony Pictures’tan yapımcı Lorenzo Di Bonaventura (Transformers, GI Joe, DOOM ve Dead Rising) ve senarist Darren Lemke (Shazam!, Gemini Project, Wheel of Time ve Goosebumps) Bloodborne bir film uyarlaması üzerinde çalışıyor.

Henüz yönetmen ile anlaşma sağlanamayan oyunun karanlık atmosferi, hikayesi ve senaryoda yer alan karakterlerle beyazperdeye taşınacak.

Richtman’ın sızdırdığı belgede “Aynı isimli PlayStation oyununu temel alan bir Sony projesi olduğu belirtildi. Bloodborne, Yharnamlılar adı verilen sakinleri korkunç yaratıklara dönüştüren, kan yoluyla bulaşan bir hastalığa yakalanmış, yozlaşmış, Gotik, Viktorya dönemi esintili Yharnam şehrinde ilerleyen oyuncu karakteri Avcı’yı takip ediyor. Vebanın kaynağını bulmaya çalışan oyuncu karakteri, canavarlarla ve kozmik varlıklarla savaşırken şehrin sırlarını ortaya çıkarıyor.”

Şimdilik Sony Pictures konuyu doğrulamadı ya da yalanlamadı ancak bir Bloodborne filmi üzücü olmazdı değil mi? Gelişmeleri takip edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu